Kullanım Koşulları

İşbu www.mulktakibi.com (“Site”)’un sahibi Barış Mah. Belediye Cad. Ginza Lavinya 30/169 Beylikdüzü/İSTANBUL dresinde mukim IQ Kod Yazılım Ticaret Anonim Şirketi (“Mülk Takibi”) şirketidir. Site’de sunulan ve İşbu Kullanım Koşulları’nda belirtilen hizmetler Mülk Takibi tarafından sağlanmaktadır. Site’yi ziyaret ederek, kullanarak ve/veya “Üye” olarak, işbu Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı, Kullanım Koşulları’nda belirtilen ve Site’de bulunan ve zaman içinde yer alacak tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, tüm bu hususlarla ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğimizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Ayrıca, açıkça tarafınıza verilmemiş hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemeyeceğiniz gibi Mülk Takibi’nin önceden yazılı onayı olmadan içeriğinin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır.


Üyelik Hakkında

Site ile ilgili sık karşılaşılan yardım konularına “Sıkça Sorulan Sorular” kısmında yer verilmiştir. Bu konular haricindeki sorularınızla ilgili olarak Site’de yer alan “İletişim Formu”nu kullanarak ya da 0 (850) 270 0667 numaralı telefondan www.mulktakibi.com yetkililerine ulaşarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Üyelik Hakkında Merak Edilenler

• Site’ye üyelik ücretsizdir ve 18 yaşını doldurmuş herkes üye olabilmektedir. Site’de bulunan “Kayıt Ol” linkinden üye kaydınızı yapabilirsiniz.
• Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler gizli tutulacaktır ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Aydınlatma Metni ve ilgili Kanunda sayılan haller dışında 3. Şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır.
• Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman Site’ye üye girişi yaparak değiştirebilirsiniz.
• E-posta adresiniz ve telefon numaralarınızı doğru bir şekilde yazmanız ve gerektiğinde güncellemeniz size ulaşabilmemiz için önemlidir.
• Şifrenizi unuttuğunuzda kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz.

Her Türlü Sorunuz İçin;

• www.mulktakibi.com internet sitemizdeki Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilirsiniz.
• www.mulktakibi.com internet sitemizdeki [email protected] e-mail adresimizden bize sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz.
• 0 (850) 270 0667 numaralı telefonumuzdan bizlere 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşarak her türlü sorunuza derhal yanıt alabilirsiniz.

Genel Hükümler

1. Mülk Takibi, kullanıcı ve üyelerin gayrimenkullerini her yönüyle takip etmek amacıyla geliştirilmiş, işlevsel açıdan zengin bir çok uygulama paketine sahip, tek bulut tabanlı mülk yönetim platformudur. Mülk Takibi’nde gayrimenkul listeleri, gayrimenkullerin ayrıntılı bilgilerini içeren detay sayfaları, gayrimenkul ve kiracı yönetimi ile ilgili bilgiler, finans ve raporlama işlemleri, teknik servis ve şikayet, kredi kartı ile kira tahsilatı, satış, banka entegrasyonu, sms ve fatura işlemleri, ziyaretçi ve kargo bilgileri yer almaktadır.

2. İnternet sayfalarının içeriğinin telif hakkı ile İşbu internet sitesi ve bu Site’nin her türlü yasal hakkı Mülk Takibi’ne aittir. Ayrıca, www.mulktakibi.com logosu Mülk Takibi’nin tescilli ticari markasıdır. Bu haklar, Türkiye Cumhuriyeti Telif Hakları mevzuatı, uluslararası anlaşmalar ve diğer telif hakları kanunları ile korunmaktadır.

3. Mülk Takibi’ne erişerek, bu Site’yi görüntüleyerek veya kullanarak Site kullanımına dair şartları ve Gizlilik Politikası’nın tamamen okuduğunuzu, anladığınızı ve bu şartlar ve ilkeler ile bağlı olacağınızı kayıtsız şartsız kabul etmiş bulunmaktasınız.

4. Mülk Takibi, İşbu Kullanım Koşulları’nın şartlarını değiştirme yetkisine sahiptir. Site’de yapılan değişikliklerden sonra bu Site’yi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, tadil edilmiş İşbu Kullanım Koşulları ile bağlı olmayı kabul etmiş olacaksınız. Mülk Takibi, herhangi bir zamanda, bu hizmeti ya da bu hizmetin herhangi bir bölümünü değiştirebilir ya da geçici olarak durdurabilir ya da bu hizmete veya bu hizmetin herhangi bir bölümüne erişimi kısıtlayabilir ya da bu hizmeti sona erdirebilir.

5. Mülk Takibi, Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”) akdedilmeden önce Üye ile iletişime geçerek Sözleşme’nin akdedilmesine yönelik görüşmelerin şartlarını kesinleştirmek üzere kayıt formunda girilmiş olan bilgileri doğrulama hakkını saklı tutmaktadır.

6. Site’nin yazılı onayı olmadan, doğrudan veya dolaylı, aynen veya başka bir şekilde Site’nin içeriği dağıtılamaz, iletilemez, değiştirilemez, kopyalanamaz, görüntülenemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, işlenemez veya başka bir şekilde kullanılamaz.

7. Bu internet sitesinden tamamen bağımsız ve Site’nin kontrolünde olmayan üçüncü kişilere ait diğer sitelere ait linkler bulunabilir. Mülk Takibi üçüncü kişilere ait linklerden sorumlu olmamakla birlikte bu sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğunu ya da güvenilirliğini garanti etmemektedir. Kullanıcının erişimi tamamen kendi sorumluluğunda ve Site’nin izni dışındadır.

8. Aksi kararlaştırılmadığı takdirde, www.mulktakibi.com üzerinden gerçekleştirilen mal ve hizmet alışverişlerinden kaynaklanacak bilumum ücret, bedel, vergi ya da vergilendirmeden tamamen Üye sorumlu olacaktır. Site’ye sunulan ya da satılan herhangi bir mal ya da hizmetten www.mulktakibi.com sorumlu değildir. Ayrıca, taahhüt edilen mal ve hizmetlerin yerine getirileceğini garanti etmemektedir.

9. Bu internet sitesine girilmesinden veya site içerisindeki bilgilerin, verilerin, programların vs. kullanılmasından doğan doğrudan, dolaylı, özel, rastlantısal, ceza gerektiren, cezai ya da her türlü diğer zararlardan Mülk Takibi sorumlu değildir.

10. Mülk Takibi, hesap bilgilerinizi ya da şifrenizi koruyamamanızdan ya da gizli tutamamanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan ya da hasardan sorumlu değildir.

11. Site’ye üye diğer kişilerin şifresini ya da hesap bilgilerini kullanmanız, kullanmaya teşebbüs etmeniz, başkalarının kullanımını kısıtlamanız, engel olmanız ve Site’yi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale etmeniz kesinlikle yasaktır. Aksi davranışınızda hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır.

12. Site’ye girerek ve kullanarak, Site’de yer alan herhangi bir bilgiyi almak ve/veya indekslemek için otomatik araçlar kullanmamayı ve/veya fiyat teklif etme, satın alma ya da hesap açmak gibi, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, işlevlerle ile etkileşim içerisine girmemeyi kabul etmektesiniz.

13. Mülk Takibi’nin İşbu Kullanım Koşulları’nı ihlal edecek, diğer kullanıcıların/üyelerin bu siteden yararlanmalarını engelleyecek ya da diğerlerinin haklarına tecavüz edecek olan herhangi bir kişi için herhangi bir hizmet ya da servise erişimi engelleme hakkı saklıdır.

14. Kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt etmekle birlikte verdiğiniz bilgilerin doğru olmadığı, hatalı olduğu, güncel olmadığı ya da eksik olduğundan şüphe etmek için makul nedenler olduğu takdirde Site hesabınızı geçici olarak durdurma ya da iptal etme ve mevcut ya da ileride yapılacak özel hizmet kullanımlarınızı reddetme hakkına sahiptir.

15. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, geç ifa etme, eksik ifa etme veya ifa etmeme hallerinde Mülk Takibi’nin herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır. Mücbir sebep, ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve Mülk Takibi’nin gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği olaylar olarak yorumlanacak olup sayılanlarla sınırlı olmamak şartıyla salgın, doğal afet, savaş, yangın, grev, ayaklanma, isyan, kötü hava koşulları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek her türlü arıza, elektrik kesintisi mücbir sebep hallerindendir.

16. Site kullanıcıları, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu ihtilafın kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini/yorumlanacağını kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, kullanıcılar ihtilafın çözümünde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

17. İşbu Kullanım Koşulları, Mülk Takibi tarafından Site’de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Kullanıcılar İşbu Kullanım Koşulları’nı ve zaman içinde yapılan değişiklikleri www.mulktakibi.com‘u kullanarak kabul etmiş sayılmaktadırlar.

Merhaba
Mülk Takibi destek sayfasına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Canlı Sohbet
Şimdi ekibimizle bir canlı sohbet başlatabilirsiniz.
Yardım Merkezi
Başlıklardan yardım alabilir ya da hızlıca arama yapabilirsiniz.
Gayrimenkul Yönetimi
Tanımlamalar
Entegrasyonlar